777 632 861

Projekty

Webové stránky - projekty

Ukázky realizovaných a řízených projektů tvorby nových webových stránek. 

Tvorba nových webových stránek U Hudečků. Jednorázový projekt. WordPress. Česká aplikace MioWeb. Denní menu automaticky z Menicka.cz. Obrázky denního menu automaticky z Facobook timeline. Tím přehledně a jednoduše dostupné i zákazníkům, kteří Facebook nepoužijí. Propojení návštěvníků webu s facebook fanoušky. Aktuality, sběr kontaktů, registrace k odběrům menu i novinek. Základna několika kanálů. Živý organismus. Ideální volba jednoduché správy pro majitele. 

Tvorba nových webových stránek. WordPress. Česká alikace MioWeb. Vyřešení Agnis online rezervačního systému. Eshop pro rozvoz jídla. WooCommerce česky. Propojení s Facebookem. Blog s údálostmi ve 3 kategoriích (Sport, Kultura, Aktuality). Předpoklad pro živý web, co "dýchá" a má "potravu". Aktuálně neznám jednodužší způsob správy majitelem. Ideální volba. 

 

Tvorba webových stránek svépomocí. Návrh, realizace, optimalizace, správa. SystémWordPress, aplikace MioWeb. Jsou strukturovány do služeb a koncipovány jako projekt, který chce sdružovat informace a pomoc i od ostatních freelancerů. Proto jsou vedeny jako "MY" namísto "JÁ". Dalším cílem je psaní cílených článků v blogu, aby každý podnikatel, hledající odpovědi na otázky marketingu, snadněji našel potřebné nástroje a zorientoval se v dnešní marketingové džungli. 

Řízení tvorby nových webových stránek u webmastera. WordPress, šablona Divi. Z mojí strany byla odpovědnost hlavně za strukturu, přehlednost, funkčnost a výkonnost (konverze) stránek. Mohu opět porovnat ovládání s českou aplikací MioWeb, která je více intuitivní a určitě jednodužší. Zde jsem také poznal důležitost zapojení všech zainteresovaných stran (vedení) na tvorně webu. Tyto stránky jsou moderní, výkonné a snadno optimalizovatelné. Jejich správu může převzít jakýkoli středně pokročilý správce. 

Řízení tvorby webových stránek u webmastera. WordPress, šablona Divi. Z mojí strany optimalizace, správa, tvorba článků blogu a kontrola výkonosti. Vkládání nových produktů do eshopu WooCommerce. Mohu porovnat jejich editor. WordPress jednoznačně doporučuji z důvodu rozsahu jeho možností, flexibility a nezávislosti. Tak jednoduché, jako s českým MioWebem, to ale rozhodně není. VHodné pro středně pokročilé a pokročilé správce.

Řízení projektu tvorby nových webových stránek u programátora s jeho programem. Stránky se naučíte poměrně rychle editovat. Do jednoduchosti šablony MioWeb mají daleko. Pořizovací ceně odpovídají limity nastavení SEO. Z pohledu klienta obsahují vše potřebné. Online rezervaci, akční nabídky, balíčky, hodnocení, dárkové poukazy a propojení s dalšími kanály. Tento web znamená závislost na jednom programátorovi a omezené zásahy ze strany správce webu.

 

Tyto stránky uvádím, jako vzor technické dokonalosti a reálnou možnost řešení programátorem na jeho systému tzv. "na míru". Znamená to ale absolutní závislost. S programátorem jsem se setkal a po technické stránce, včetně vlastního online rezervačního řešení, je to TOP řešení. POZOR. Tyto stránky jsem nerealizoval a nijak neřídil. Umím je zajistit.

Podívej se, proč potřebujete kvalitní webové stránky ZDE > 

Distribuční kanály (DIKA) - projekty

Ukázky všech distribučních kanálů (DIKA). Optimalizace zefektivnila prodej až 5x.

Zde aktuálně buduji nové distribuční kanály "od nuly". Partneři musí od začátku vidět systém pro nábor zákazníků. Nejde pouze o všeobecně známé, oblíbené nebo oborové katalogy, servery, agentury, aplikace, mapy, a sociální sítě. Jde i o inzertní portály, srovnávače, meta search engines a bookin engines. Jejich správný výběr, propojení, správu a optimalizaci.

Zde jsem provedl audit a restrukturalizaci původních distribučních kanálů. Trh a technologie se rychle vyvíjí, mění se i možnosti DIKA. Podle toho jsem zvolil 3 strategie - udržet, posílit, ukončit. Dále naplánoval zdroje, služby a dynamické ceny (kampaně, akční nabídky, hýčkání klientů, inzerci, přímý prodej a email marketing...). Také jsem systematicky hledal nové DIKA a vše porovnával s konkurencí. Výsledkem bylo zvýšení DIKA obratu 5x. 

Zde jsem distribuční kanály budoval od začátku a stále systematicky buduji. Jedná se o specifickou službu pro specifickou cílovou skupinu, kde není záměrem spolupracovat s velkými agenturami nebo slevomaty. Konkurence má silnou placenou reklamu. Systematické budování DIKA je jedinou reálnou cestou dostat se k zákazníkům. Rok od roku stoupá. Nově chystám posílení DIKA firemní klientely. 

Podívejte se, proč potřebujete kvalitní distribuční kanály ZDE > 

Email marketing - projekty

Ukázky realizovaných projektů email marketingu v praxi.

VIDEO naleznete ZDE

Email má řešit 1 cíl. Zde je to přání k Vánocům (oslovení, budování vztahu). Nemělo by obsahovat komerční nabídku. Viditelný odkaz na VIDEO je proto vyveden na tzv. bílou přistávací stránku webu (bez loga, bez menu, bez komerce). PENÍZE v roce 2017 jsou partnerům přány bez ostychu v tématickém videu.

Původní neplánované rozesílání emailů z firemní domény hotelu jsme nahradili systematickým segmentovaným rozesíláním kampaní z obchodní domény v šablonové grafice (corporate identity) s promyšlenými odkazy na prodejní přistávací stránky webu.

Jako nástroj pro odesílání použit MailChimp. Plánuji co, komu, proč, kdy, za jakou cenu posílat. Smyslem je oslovit, budovat důvěru, přinášet kvalitní obsah a samozřejmě prodej. V této databázi si cením hlavně kvality, pokud odešlu email, nikdo se mi z odběru neodhlásí. Neotravuji zákazníka. Příjemně oslovím. Sám vidím, co to přináší. Proto doporučuji a rozvíjím.

E-shop - projekty

Ukázky jednoduchých realizovaných e-shopů v praxi.

Jednoduchý eshop pro rozvoz jídla. Online objednávky pizzy, denního menu, salátů a nápojů. Uděláno na subdoméně hostingu bez příplatku, na WordPressu zdarma a s využitím šablony WooCommerce Storefront také zdarma. Účinné, dostačující, jednoduché.

Online objednávky jízd na dvoukolkách Segway. Platforma WordPress zdarma, šablona WooCommerce zdarma, upravena programátorem do šablony webu. Snadná správa formátování, grafiky, přes jeden přístup. Ideální, flexibilní, jednoduchý.

Další variantou je nastavení Vašeho e-shopu na aplikaci Shoptet. Moderní, jednoduché, připravené na propojení se vším, co potřebujete. Obdoba MioWebu pro webové stránky. Shoptet má zkušební verzi na 30 dní zdarma. Začít s ním můžete kdykoli.

Video - projekty

Ukázky jednoduchých lidových videí pořízených s pohybem na dvoukolce Segway až 20 km/h.